Dom Aktualności

wiadomości o firmie Jakie są cechy naczep chłodni?

Orzecznictwo
Chiny YANGTZE MOTORS INDUSTRY CO., LIMITED Certyfikaty
Chiny YANGTZE MOTORS INDUSTRY CO., LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Jakość otrzymanej chłodni jest bardzo dobra, efekt chłodniczy bardzo dobry

—— HA TRUR

Od 2019 roku kilkakrotnie współpracowaliśmy, bardzo rzetelny sprzedawca

—— Ronald Huicho

Za każdym razem, gdy pojawi się zapotrzebowanie na zakup jednostek TK, skontaktuję się z YANGTZE. Produkt gwarantowany, jestem zadowolony ze współpracy

—— Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1

Kupiłam akcesoria TK po raz drugi, produkt bardzo dobry

—— Ferit Arawan

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jakie są cechy naczep chłodni?
najnowsze wiadomości o firmie Jakie są cechy naczep chłodni?

Konstrukcyjnie do ciągników chłodni należą przede wszystkim naczepy chłodnie typu van oraz naczepy chłodnie kontenerowe, wśród których znajdują się naczepy chłodnie kontenerowe oraz niekonwencjonalne naczepy chłodnie zmodyfikowane z używanych kontenerów morskich.

1. Naczepy chłodnie kontenerowe to główny nurt mobilności i elastyczności

Naczepa z kontenerem chłodniczym, kontener chłodniczy jest umieszczany na płycie kontenerowej lub na samochodzie szkieletowym, a kontener chłodniczy zazwyczaj ma specyficzne wyposażenie chłodnicze.Jest to bardzo powszechna naczepa chłodnia.

W porównaniu z naczepą chłodnią typu van, cena tej naczepy chłodni ma również zalety.Całość kontenera chłodniczego jest zdejmowana i charakteryzuje się dużą mobilnością.Jednak ze względu na inną ramę współczynnik wykorzystania ciężaru własnego całego pojazdu nie jest tak dobry jak w poprzednim.Kiedyś tego typu pojazd musi być powiązany z firmą, aby uzyskać licencję na prowadzenie pojazdu.

2. Zmodyfikowana naczepa chłodnia z szafą morską z drugiej ręki, niska cena i szybki zwrot

W latach 60. Stany Zjednoczone wyprodukowały przezroczyste pojemniki, a model i forma światowego handlu uległy rewolucyjnym zmianom.Ponieważ historia kontenerów trwa nieprzerwanie od prawie pół wieku, rynek wtórny również bardzo dobrze prosperuje.Remont używanych kontenerów chłodniczych w moim kraju utworzył stosunkowo ścisły łańcuch przemysłowy i skalę w niektórych lokalnych obszarach w Chinach. .Przydatne są korpusy kontenerów chłodniczych, chłodnice, panele poliuretanowe, złom itp.Na przykład morskie kontenery chłodnicze są łączone i przekształcane w kontenery chłodnicze do ciągników lądowych.

Pub Czas : 2021-07-13 10:26:27 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
YANGTZE MOTORS INDUSTRY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Mrs. LISA

Tel: 86-17880289642

Faks: 86-023-67808157

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)