Dom Aktualności

wiadomości o firmie Na co powinniśmy zwrócić uwagę korzystając z auta chłodni

Orzecznictwo
Chiny YANGTZE MOTORS INDUSTRY CO., LIMITED Certyfikaty
Chiny YANGTZE MOTORS INDUSTRY CO., LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Jakość otrzymanej chłodni jest bardzo dobra, efekt chłodniczy bardzo dobry

—— HA TRUR

Od 2019 roku kilkakrotnie współpracowaliśmy, bardzo rzetelny sprzedawca

—— Ronald Huicho

Za każdym razem, gdy pojawi się zapotrzebowanie na zakup jednostek TK, skontaktuję się z YANGTZE. Produkt gwarantowany, jestem zadowolony ze współpracy

—— Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1

Kupiłam akcesoria TK po raz drugi, produkt bardzo dobry

—— Ferit Arawan

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Na co powinniśmy zwrócić uwagę korzystając z auta chłodni
najnowsze wiadomości o firmie Na co powinniśmy zwrócić uwagę korzystając z auta chłodni

Coraz więcej znajomych korzysta z chłodni Chongqing.W procesie użytkowania chłodni powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów.Porozmawiajmy o środkach ostrożności stosowanych przez chłodnie w ciężarówce chłodni Changhui

1. Ustaw temperaturę lodówki samochodu

Ustaw termostat na wymaganą temperaturę, wstępnie schłodź samochód przez 1,5 godziny, aby odprowadzić ciepło wychwycone w pniu drzewa;ładowana jednostka chłodnicza zostanie szybko zamknięta i załadowana.Podczas załadunku samochód musi być wstępnie schłodzony, podgrzany.Ponieważ pojazd jest zaparkowany na zewnątrz, temperatura samochodu jest zwykle temperaturą otoczenia.Jeżeli temperatura dostawy towaru jest temperaturą otoczenia, towar wchodzi do przedziału, temperatura otoczenia wpłynie na temperaturę dostawy towaru, powodując zmiany w jakości towaru.Dlatego przed załadowaniem należy wstępnie schłodzić komorę do wymaganej temperatury.Jednak agregat chłodniczy musi być wyłączony podczas załadunku (rozładunku).Wiele osób nie wyłącza agregatu chłodniczego podczas załadunku i rozładunku towarów.W rzeczywistości jest to bardzo zła operacja.

Powód jest taki: kiedy schładzamy samochód, jeśli go nie zamykamy, otwieramy drzwi, bo wentylator parownika wentylatora pracuje, wentylator ma nadciśnienie, podciśnienie z tyłu sprawia, że ​​powietrze wydmuchuje się powietrze u góry, gorące powietrze na dole będzie szybko wdychane, powodując gwałtowny wzrost temperatury wewnątrz samochodu;Jeżeli przepływ powietrza zatrzymuje ciśnienie powietrza wewnątrz pojazdu na zewnątrz pojazdu po rozładunku załadunku, prędkość zewnętrznego gorącego powietrza wpływającego do pojazdu jest stosunkowo niska.

2. Towar musi zostać wstępnie schłodzony do wymaganej temperatury, temperaturę towaru należy sprawdzić podczas wysyłki;Agregat chłodniczy służy raczej do utrzymywania temperatury towarów niż do obniżania temperatury towarów.Wiele lodówek ma błędny pogląd, że lodówki w lodówkach mogą swobodnie wkładać towary do zamrażarki i podgrzewać je do żądanej temperatury.Dlatego towary bez wymagań dotyczących temperatury transportu wchodzą do przedziału, następnie ustaw agregat na wymaganą temperaturę transportu, zmniejsz temperaturę towaru do wymaganej temperatury po określonym czasie.Wręcz przeciwnie, tylko temperatura towaru spada (rośnie), ale również towary są uszkodzone z pogorszeniem.Ponieważ agregat chłodniczy samochodu chłodni ma na celu obniżanie temperatury towaru, a utrzymanie temperatury towaru, to tak jak w przypadku sprzedaży zimnych napojów, które owija się w kołdry.Kiedy zewnętrzne zimno (ciepło) dostaje się do powłoki poprzez promieniowanie, konwekcję przewodzącą, zimne powietrze wydmuchiwane przez agregat chłodniczy odbiera izolację ciepła przed wejściem do ładunku.

Popyt na pojazdy-chłodnie jest większy, większe jest również zapotrzebowanie na pojazdy-chłodnie, zarówno skrzynka izolacyjna lodówki ma wymagania.

Konstrukcja samochodu chłodniczego składa się z części podwozia samochodu specjalnego, materiałów poliuretanowych, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym, płyt ze stali barwnej, innych części ze stali nierdzewnej, agregatu chłodniczego wewnętrznego rejestratora temperatury.Wymagania pojazdu, takie jak hak do mięsa, hak do mięsa, środkowa talia, szyna ze stopu aluminium, szczelina wentylacyjna inne opcje.

Samochód chłodnia ma następujące cechy:

1. Szczelność.Pojemniki chłodnicze muszą być szczelnie zamknięte, aby zmniejszyć wymianę ciepła ze światem zewnętrznym, aby zapewnić, że lodówka jest utrzymywana w niskiej temperaturze.

2. Chłodzenie.Zainstaluj sprzęt chłodniczy podłączony do kontenera, zapewnij stabilny przepływ chłodniczy, aby zapewnić, że temperatura kontenera mieści się w dopuszczalnym zakresie towarów.

3. Przenośność.Generalnie do długoterminowego przechowywania towarów używa się chłodni.Chociaż istnieją urządzenia chłodnicze, nadal muszą szybciej dotrzeć do celu.

4. izolacja cieplna.Kontenery chłodnicze są podobne do kontenerów, ale są wykonane z materiałów o lepszej izolacji, zmniejszonej wymiany ciepła.

Pub Czas : 2020-10-22 10:48:41 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
YANGTZE MOTORS INDUSTRY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Mrs. LISA

Tel: 86-17880289642

Faks: 86-023-67808157

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)